ثبت درخواست تست کرونا در کرج

تست کرونا در منزل کرج: اگر نگران این هستید که به کرونا مبتلا شده اید یا خیر، میتوانید از خدمات آزمایش کرونا در منزل آزماگر استفاده کنید. آزماگر با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، در منزل یا محل کار شما تست کرونا را انجام میدهد، و نتیجه آن را در کمتر از 24 ساعت به شما اعلام میکند.

متاسفانه در شبانه روز گذشته (8 اسفند) بنا به گزارش سرپرست ‌دانشگاه علوم پزشکی البرز تعداد 11 نفر از همشهریان کرجی، بر اثر ابتلا به کوید19 جان خود را از دست داده اند. خطر کرونا و امیکرون بسیار جدی است و باید آن را جدی گرفت.

طرف قرارداد با کلیه آزمایشگاه های دارای تاییدیه از تمامی ایرلاین های داخلی و خارجی

نمونه گیری توسط کارشناسان آزمایشگاهی با رعایت پروتکل های بهداشتی

ازمایش تست کرونا در منزل کرج: با فراهم کردن امکانات و ابزارهای لازم، ما در آزماگر این امکان را فراهم کرده ایم که اگر احتمال ابتلا به کرونا میدهید یا علائم مرتبط با آن را دارید، بدون نیاز به خروج از منزل و حضور در آزمایشگاه ها و در کمترین زمان ممکن بتوانید در منزل خود تست کرونا بدهید. تست کرونا با بهترین ابزارها گرفته شد و نتیجه آن توسط آزماگر در بهترین آزمایشگاهها بررسی شده و به شما اعلام میشود.

آمار کرونا در کرج و استان البرز: آمار کرونای کرج امروز

وضعیت فعلی کرجقرمز
تعداد افراد بستری شده از ابتدا84 هزار و 613
تعداد افراد فوت شده در کرج6 هزارو 658
نوع شایع ویروسدلتا و فعلا امیکرون
تعداد مبتلایان بستری در کرجدر حال حاضر 501 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان البرز بستری هستند.
تعداد فوتی ها در 24 ساعت گذشته11 فوتی قطعی کرونایی
تعداد بستری های جدید در 24 ساعت گذشته55 نفر
جدول اطلاعات کرونا در کرج (8 اسفند)

انجام تست کرونا در منزل کرج : بیماری کرونا چیست؟

کرونا از ویروسهای کرونا بوجود میآید، که این نوع ویروس ها خانواده بزرگی هستند و برخلاف تصور عموم، ویروس کرونا سالیان سال است که شناخته شده است، که موجب ابتلا به طیفی از عفونت ها در حیوانات و انسان ها میشود. اما در سال 2019 نوع جدیدی از این ویروس بنام کوید-19 کشف شد که به کرونا شهرت یافت.

تست امیکرون در کرج، تست کرونا در منزل در کرج
انجام تست امیکرون در کرج و استان البرز در محل شما

کووید-19 چیست؟

بیماری کورنا یا Covid-19 نوعی بیماری عفونی است که با ویروس منتقل میشود. انتقال عمدتا از طریق قطرهای حاصل از سرفه، عطسه یا بازدم فرد مبتلا صورت میگیرد.این قطرات سنگین به سرعت بر روی سطوح میریزد و اگر در نزدیکی فرد مبتلا به کوید19 باشید و یا سطوح آلوده را لمس کنید و سپس به چشم، گوش یا دهان و بینی خود بکشید ممکن است موجب آلوده شدن شما گردد. WHO – FDA

تست آنتی بادی کرونا در منزل کرج : ما در آزماگر در کمترین زمان ممکن، در منزل خود و بدون نیاز به صرف وقت، تست آنتی بادی را برای شما انجام میدهیم و نتیجه را در کمترین زمان به شما اعلام میکنیم.

انواع تست های کرونا

برای تشخیص کرونا دو نوع تست مختلف وجود دارد:

  1. تست تشخیص عفونی
  2. تست آنتی بادی

تست تشخیص عفونی (پی سی آر) چیست؟

تست پی سی آر وجود ویروس فعال در بدن را مشخص میکند و اگر مثبت باشد باید قرنطینه خانگی را انجام دهید. هم اکنون تست تشخیص عفونی به دور روش صورت میگیرد. 1 تست PCR که مواد ژنتیکی ویروس را بررسی میکند و 2-تست آنتی ژن که پروتئین های خاص بر روی سطح ویروس را مشخص میکند.

تست آنتی بادی چیست؟

تست آنتی بادی یا سرولوژی ، در پی یافتن پادتن هایی است که توسط سیستم ایمنی بدن، در واکنش به عامل تهدید کننده، مانند نوع خاص ویروس، تولید میشود. درواقع آنتی بادی به دفع عفونت کمک میکند و چند روز یا چندهفته بعد از بروز عفونت در بدن ساخته میشود، و تا چندهفته بعد از بهبود نیز در بدن باقی می ماند.به همین علت نباید از تست آنتی بادی برای تشخیص عفونت فعال استفاده شود.

تست حضوری کرونا در منزل کرج : تکنسین های آزماگر، در کمترین زمان در محل شما حاضر میشوند و تست کرونا را انجام میدهند و نتیجه آن را نیز در کمترین زمان به شما اعلام میکنند. پس همین الان با ما تماس بگیرید.

تست سریع کرونا در منزل کرج: اگر نیاز به تست سریع و فوری کرونا در منزل یا محل کار خود دارید ، همین الان با آزماگر تماس بگیرید.

تست فوری کرونا در منزل کرج: فقط یک تماس کافی است تا تکنسین های آزماگر در محل شما حاضر شده و آزمایش کرونا را انجام دهند.

گرفتن تست کرونا در منزل کرج: ما در آزماگر تست پی سی آر ویا تست آنتی بادی را در منزل و محل کار شما انجام میدهیم، فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

انجام تست کرونا در منزل در کرج: تنها یک تماس با آزماگر کافی است تا در کمترین زمان و در منزل یا محل کار خود بتوانید آزمایش تست کرونا انجام دهید.

هزینه تست کرونا در منزل کرج: آزماگر تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه تست کوید19 را در کرج انجام دهد و به شما عزیزان اعلام کند.همین الان با ما تماس بگیرید.

تست پی سی آر در منزل در کرج

یکی از روشهای تشخیصی برای مشخص کردن اینکه آیا فردی به کرونا مبتلا می باشد یا خیر تست پی سی آر یا PCR می باشد. آزماگر با داشتن تکنسین های مجرب، آمادگی دارد تا در سراسر کرج و استان البرز، تست پی سی آر را در منزل شما و یا در محل کار شما عزیزان انجام دهد.

برای انجام تست کرونا و یا تست پی سی آر در منزل در کرج کافی است همین الان با ما در آزماگر تماس بگیرید. تکنسین های ما آموزش دیده و مجهز و آماده همکاری با افراد، شرکت ها و سازمان ها در سراسر کرج و استان البرز می باشند.

علائم شایع کرونا چیست؟

سرفه

سرفه خشک یکی از علائم اصلی کورناست،سرفه میتواند کم یا زیاد باشد اما معمولا بدون مخاط و با سوزش هستند.

تب بالا

یکی از مهم ترین علائم مبتلایان کرونا، تب بالا و حدود 38 تا 40 درجه می باشد.

تنگی نفس

سختی در تفنس و احساس سنگینی در هنگام نفس کشیدن به خصوص در شب و هنگام خواب

گلودرد

یکی دیگر از علائم کوید19، گلودرد می باشد که میزان آن در افراد مختلف متفاوت است.

سردرد

در روزهای ابتدایی ابتلا، ممکن است سردرد یا درد پشت چشم داشته باشید.

آبریزش بینی

در افردا متعددی در زمان ابتلا به کرونا، آبریزش بینی نیز مشاهده شده است.

عطسه

یکی دیگر از علائمی که افراد مبتلا به کرونا دارند، عطسه کردن های مکرر است.

خستگی

خستگی مفرط بدون اینکه فعالیت زیاد داشته باشید. احساس خستگی زیاد نیز یک علامت است.

دردعضلانی

احساس درد در کمر، پهلو، پاها و استخوان نیز میتواند علامت ابتلا به کرونا باشد.

تست پی سی آر یا آنتی بادی؟ کدام برای من بهتر است؟

تست کرونا در منزل در کرج: تست pcr در کرج

اگر کسی از دوستان و اطرافیان شما به کرونا مبتلا شده است و شما با وی در ارتباط بوده اید، یعنی اگر به مدت 15 دقیقه یا بیشتر در فاصله ای کمتر از 1ونیم متر از فرد مبتلا به کرونا قرار داشته اید، این احتمال بالاست که شما نیز درگیر شده باشید و باید حتما تست PCR بدهید.

جهت انجام تست PCR در کرج در منزل یا محل کار خود همین الان با آزماگر تماس بگیرید.

برای اینکه تشخیص دهید فعلا به کرونا مبتلا هستید یا خیر نباید تست آنتی بادی بدهید.از آنجا که 1 تا سه هفته بعد از ورود ویروس COVID-19 به بدن، آنتی بادی در بدن تولید میشود، پس بهترین زمان برای انجام تست آنتی بادی در کرج، سه هفته بعد از ابتلا به کرونا می باشد.منبع: cdc.gov

آزمایش کرونا در منزل کرج

شرایط تست کرونا در منزل در کرج چیست؟ ایا باید ناشتا بود؟

در انجام تست pcr کرونا، نیازی نیست که شما ناشتا باشید. منتها برای دقیق تر بودن تست، بهتشرایط زیر را رعایت کنید.

  1. دوری از سیگار و آدامس: در زمانی که میخواهید نمونه گیری انجام دهید سیگار نکشید و آدامس نیز نجوید.
  2. در فاصله یک ساعت قبل از نمونه گیری، مایعاتی مثل قهوه، چای و غیره را مصرف نکنید.
  3. مسواک زدن و استفاده از دهان شویه یا نخ دندان، قبل از تست pcr در منزل درکرج توصیه نمیشود.
  4. غرغره کردن آب در دهان، یک ساعت قبل از نمونه گیری میتواند مفید باشد.

برای انجام تست آنتی بادی کرونا در کرج، نیازی به انجام کار خاصی نیست و در هر ساعتی از شبانه روز، میتوانید با آزماگر تماس بگیرید تا در منزل و محل کار شما برای انجام تست کرونا حضور یابیم.

تست کرونا برای کودکان در کرج

از آنجا که در سویه های جدید کوید19، احتمال ابتلای کودکان نیز بالا رفته است، اگر کودک دلبند شما، علائم کرونا را دارد، برای حفظ سلامتی او بهتر است که تست کرونا را انجام دهید تا در صورت نیاز برای کارهای درمانی به موقع اقدام گردد. اکیدا توصیه میکنیم که فرزند خود را به جاهای شلوغی که پر از بیماران کرونایی می باشد نبرید و حتما برای تست کرونا در منزل در کرج با آزماگر تماس بگیرید تا در کمترین زمان، در محل شما تست کرونای کودک شما را انجام دهیم.

تست کرونا در شرکت در کرج

سازمان ها و شرکت هایی که تمایل به انجام تست PCR و یا تست آنتی بادی از کارکنانشان را دارند، آزماگر این امکان را فراهم کرده است که با اعزام تکنسین و تجهیزات لازم، در سراسر کرج و استان البرز، در کمترین زمان تست کرونا از کارکنان و کارمندان شرکتها، بانکها و سازمانهای مختلف را انجام دهد.

تست pcr برای سازمانها در کرج از طریق حلق و بینی انجام میگیرد. و آزماگر میتواند از تمامی کارکنان شما، هر تعداد که باشند این تست را به عمل آورد.

تست کرونا برای پرواز در کرج

با اجرای طرح قرنطینه هوشمند، برای استفاده از خدماتی مانند هواپیما، قطار و اتوبوس ها نیاز است که تست منفی کرونا را به همراه خود داشته باشید.

اگر شما پرواز داخلی یا خارجی در پیش رو دارید برای انجام تست کرونا پرواز در کرج میتوانید همین الان با آزماگر تماس بگیرید.

تست کرونای پروازی شرایط خاصی دارد و باید توسط ازمایشگاههای معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت و ایرلاین ها صورت گیرد، آزماگر با این آزمایشگاهها همکاری دارد و تست شما را با شرایط استاندارد انجام داده و نتیجه را در کمترین زمان ممکن به شما میرساند. پس با خیال راحت میتوانید با آزماگر تماس بگیرید و از این خدمات بهره مند شوید.

بیماری کروناویروس ۲۰۱۹ (به انگلیسی: Coronavirus disease 2019) یا کووید-۱۹ (انگلیسی: COVID-19) که به آن بیماری تنفسی حاد ان‌کاو-۲۰۱۹ یا به‌شکل عمومی به آن کرونا نیز می‌گویند، بیماری‌ای عفونی است که بر اثر کروناویروس سندرم حاد تنفسی ۲ (SARS-CoV-2) ایجاد می‌شود. منبع

ویروس کرونا در افراد مختلف علائم متفاوتی از خود نشان میدهد و اثرگذاری متفاوتی نیز دارد.اکثر افراد مبتلا به کرونا ممکن است بصورت خفیف تا متوسط درگیر شوند و حتی بدون بستری در بیمارستان بهبود پیدا کنند.تست کرونا در منزل در کرج یکی از بهترین و کم ریسک ترین راههای اطمینان از ابتلا یا عدم ابتلا به کرونا می باشد.

تست کرونا در منزل در کرج

در هر کجای کرج که ساکن باشید میتوانید از خدمات ما بهره مند شوید، ما با داشتن شعبه در مهرشهر، گوهردشت، عظیمیه، گلشهر آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

کرج کجاست؟

کرج مرکز استان البرز، مرکز شهرستان کرج و یکی از کلان‌شهرهای ایران است. این شهر با ۱٬۵۹۲٬۴۹۲ تن جمعیت[ب] چهارمین شهر پرجمعیت ایران است. کلان‌شهر کرج نیز بیست و دومین کلان‌شهر پرجمعیت خاورمیانه است.
این شهرستان در ۳۶ کیلومتری غرب تهران و در کرانه غربی رود کرج و در دامنه جنوبی رشته کوه البرز قرار گرفته‌است. کرج یکی از کلان شهرهای ایران می‌باشد. جمعیت این شهرستان 2413041 نفر می باشد. کرج پس از تهران بزرگ‌ترین شهر مهاجرپذیر ایران است و با توجه به جوان‌ بودن آن نسبت به سایر شهرهای بزرگ ایران، هم‌اکنون به‌عنوان یکی از کلان‌شهرهای کشور به‌شمار می‌آید.

شهرکرج

شهرکرج

امیکرون، نوع جدید ویروس کرونا

مهرداد بابایی، سخنگوی ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی البرزدر گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان از البرز، در خصوص ویروس جهش یافته کرونا گفت: امیکرون، نوع جدیدی از ویروس کرونا در آفریقای جنوبی شناسایی شده است و مقامات این کشور می‌گویند که این نوع بسیار نگران‌کننده است و سویه جدید توسط سازمان جهانی بهداشت، نوع امیکرون نام گرفت.

امیکرون ورژن جهش یافته کرونا است که از سایر نوع های خود قدرت سرایت بسیار بالاتری دارد و در بدن نیز 70 برابر سریعتر تکثیر میشود. اگر علائم سرماخوردگی دارید، بهتر است تست امیکرون در کرج را بدهید تا مطمئن شوید به این ویروس مبتلا نشده اید. زیرا در عرض چندساعت میتوانید چندین نفر از اطرافیان خود را نیز درگیر کنید.

تفاوت کرونا امیکرون و دلتا چیست؟

گزارش‌های ارائه شده نشان می‌دهد که این گونه جهش یافته بیش از ۳۰ جهش در پروتئین اسپایک خود دارد که دو برابر بیشتر از جهش‌های گونه دلتا است. بعضی از این جهش‌ها قدیمی است و در گونه‌های پیشین مانند آلفا، بتا، گاما و دلتا نیز شناسایی شده بود در حالی که تعدادی از آن‌ها جدید است.

پای امیکرون به کرج باز شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ،دکتر مهرداد بابایی سخنگوی قرارگاه مقابله با کرونا استان البرز گفت: فرد مبتلا به امیکرون یک پیرمرد ۸۴ ساله بود که براثر تصادف با خودرو دچار شکستگی پا شده بود.

وی ادامه داد: این فرد حین بستری مشکوک به علائم کووید۱۹ بود که تست کرونا امیکرون از وی به عمل آمد.

سخنگوی قرارگاه مقابله با کرونا استان البرز گفت: نتایج آزمایشات ابتلای این فرد به «اومیکرون» مثبت تشخیص داده شد، اما از آنجا حدود۶ ماه از دز دوم واکسیناسیون او می‌گذشت، سطح ابتلا به کووید ۱۹ در وی ضعیف بود و همزمان با درمان شکستگی پا، درمان کووید۱۹ این بیمار نیز انجام و از بیمارستان ترخیص شد.

او افزود: خوشبختانه نتایج آزمایش امیکرون و بیماری کووید۱۹ از اعضای خانواده این بیمار منفی بود.

بابایی گفت: با توجه به شیوع «امیکرون» در مناطقی از کشور از جمله البرز، اکنون آزمایش این ویروس بر روی تمام بیماران مشکوک به کرونا انجام می‌شود.

او با اشاره به ضرورت استفاده از ماسک و تزریق واکسن کرونا، خاطرنشان کرد: امیکرون در برخی مناطق کشور شناسایی شده است و انتظار می‌رفت در البرز هم مواردی ازآن ثبت شود.

بایایی تاکید کرد که احتمال می‌رود موارد دیگری از ابتلا به امیکرون در استان البرز وجود داشته باشد.

او افزود: کسانی که واکسن کرونا را تزریق نکرده اند هر چه سریع‌تر مراکز تزریق واکسیناسیون در استان مراجعه کنند و افرادی که سه ماه از دز دوم آن‌ها گذشته دز سوم را نیز تزریق نمایند.

سخنگوی قرارگاه مقابله با کرونا استان البرز تاکید کرد که مردم در کنار واکسیناسیون، میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را افزایش دهند تا بتوانیم از گسترش شیوع امیکرون جلوگیری کنیم.

علائم جدید کرونا چه هستند؟

شایع ترین علائم کرونا با ظهور سویه اومیکرون تغییر کرده و سرفه یا تب دیگر به عنوان رایج ترین علائم کووید-۱۹ به حساب نمی آیند.

طبق مطالعات انجام گرفته، ۳/۵۱ درصد از افرادی که علائم مشابه سرماخوردگی را تجربه می ‌کنند، احتمالاً به کووید علامت ‌دار مبتلا هستند. علائم سویه جدید کروناعبارتند از: گرفتگی بینی، گلودرد و سردرد که بسیار به علائم سرماخوردگی شبیه هستند.

نواحی تحت پوشش خدمات آزماگر جهت آزمایش کرونا در کرج:

اندیشه ، ملارد ، کلاک ،بلوار دانش آموز ، بلوار شهرداری ، بلوار انقلاب ، بلوار بهشتی ، طالقانی ، حصارک ، حصار ، قلمستان ، مصباح ، هفت تیر ، بلوار چمران ، رجائی شهر ، بلوار استقلال ، باغستان ، شاهین ویلا ، بلوار موذن ، جواد آباد ، محمدشهر ، جهانشهر ، شهرک جهان نما ، شهرک بنفشه ، ۴۵متری کاج ، بلوار ماهان ، استانداری ، میدان اسبی ، شاه عباسی ، امام زاده محمد ، باغ فاتح ،  میدان کرج، کرج نو ، کمالشهر ، خرمدشت ، گلدشت ، صفادشت ، مارلیک ، درختی ، اشتراکی ، حسن آباد ، سه راه گوهردشت ، منظریه ، مهرویلا ، دهقان ویلا ، فاز ۴ مهرشهر ، ساسانی ، شهرک اوج ، کیانمهر ، چهارصد دستگاه ، کارخانه قند ، سرحدآباد ، شهرک وحدت ، سیمین دشت ، مشکین دشت ، زرکان نو ،   شهرک راه آهن ، اکبرآباد ، شهرک فهمیده

تست امیکرون، پی سی آر و آنتی بادی

آسارا – اشتهارد – تنکمان – چهارباغ – شهر جدید هشتگرد – طالقان – فردیس – کردان – کمال شهر – کوهسار – گرمدره – گلسار – ماهدشت – محمد شهر – مشکین دشت – نظرآباد – هشتگرد – پیشاهنگی – کمال آباد – شهرک الهیه – شهریار – رامجین – ملک آباد – عرب آباد – لشگرآباد – سعیدآباد – برغان – شهر جدید اندیشه – اندیشه – چیتگر

تست PCR در کرج در کمترین زمان ممکن

اگر در خود علائمی می بینید که احتمال میدهید به کرونا مبتلا شده اید، با توجه به شیوع امیکرون در کرج، بهتر است همین الان تست کرونا را انجام دهید. اما افراد زیادی هستند که برای آنها رفتن به آزمایشگاه های کرج مقدرو نیست، در این راستا آزماگر این امکان را فراهم کرده است که تست کرونا در منزل در کرج را به شما ارائه کند. پس کافی است همین الان با شماره درج شده در https://azmagar.com تماس بگیرید تا در منزل یا محل کار خود در هر کجای کرج و استان البرز که هستید، تست PCR و یا آنتی بادی را در کمترین زمان انجام دهید.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

علاوه بر فرم بالا شما می توانید از طریق تماس با همکاران پشتیبانی آزماگر نیز درخواست خود را به راحتی ثبت نموده و یا مشاوره رایگان دریافت کنید.

تماس تلفنی با ما : 02128428595 تماس با ما از طریق واتس آپ : 09361702018

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و ثبت درخواست رایگان